FAQ - najczęściej zadawane pytania związane z zakupem gotowych szablonów stron www, szablonów z systemem CMS Actualizer oraz hostingiem.

Tło:
Szybkie i intuicyjne tworzenie i zarządzanie galeriami zdjęć - automatyczne tworzenie miniatur i powiększeń, eleganckie prezentacje zdjęć, zaawansowane galerie z opisami, oceną i komentarzami zdjęć, galerie zdjęć 3D z Cooliris.
Heuristic: Wystartował Program Partnerski - polecaj serwis i zarabiaj PLN w gotówce - więcej ...
Jesteś tutaj: StartPomocFAQ

FAQ CMS Actualizer - pytania o system

Pytania związane z zakupem gotowych szablonów stron www

Pytania związane z zakupem szablonów z systemem Actualizer CMS

CMS to skrót od angielskiego content management system co w wolnym tłumaczeniu oznacza system zarządzania treścią stron internetowych.

Obecnie strony internetowe coraz częściej korzystają z oprogramowania CMS, dzięki któremu zawartość serwisów może być rozbudowywana i edytowana w prosty sposób przez osoby nie znające się na programowaniu. Główną zaletą systemów CMS jest rozdzielenie treści /zawartości informacyjnej/ od formatowania - sposobu prezentacji treści. Dzięki temu wygląd strony www może być dowolnie zmieniana w dowolnej chwili bez konieczności ponownego wprowadzania treści.

Kolejną zaletą systemów CMS jest możliwość edycji treści w bardzo prosty sposób - treść może być dodawana i edytowana przez osoby nie znające się na programowaniu. Oprogramowanie CMS wyposażone jest w funkcjonalności pozwalające na edycję stron w trybie graficznym tzw. WYSIWYG - edycja treści wygląda podobnie jak edycja tekstu w edytorze typu MS Word. Edytory WYSIWYG pozwalają również na wstawianie zdjęć, tabel i dowolne formatowanie tekstu.

Kolejną zaletą systemów CMS jest możliwość wprowadzania treści i edycja stron z dowolnego miejsca na ziemi - nie potrzeba do tego żadnego oprogramowania - treść stron edytuje się w normalnej przeglądarce internetowej jak Internet Explorer.

Dzisiejsze, nowoczesne systemy CMS, prócz wprowadzania i edycji tekstu, posiadają wiele innych możliwości.

Najważniejsze z nich to:

  • tworzenie i zarządzanie bazami danych
  • tworzenie formularzy
  • zarządzanie newsletterem
  • tworzenie banerów Flash
  • zarządzanie reklamą w serwisie
  • zarządzanie sklepem internetowym
  • zarządzanie forum użytkowników.

Przykładem systemu CMS który posiada wszystkie wymienione funkcjonalności jest oferowany przez nas Actualizer CMS.Wyślij pytanie związane z gotowymi szablonami stron lub wdrożenia systemu Actualizer CMS


Temat *
Pytanie *
E-mail *
Podaj wynik (cyfra) * captcha